WYNAJEM NIERUCHOMOŚCIOferujemy Państwu do wynajęcia dwa lokale w pawilonie handlowym "Baltona" w ścisłym centrum miasta:

- lokal handlowy o powierzchni 135 mkw usytuowany na parterze budynku, otwarta przestrzeń bez podziałów - czynsz 2.500 zł netto/m-c

- lokal handlowy o powierzchni 166 mkw usytuowany na I piętrze budynku (poprzednio znajdował się w nim sklep obuwniczy), otwarta przestrzeń bez podziałów (zdjęcia poniżej) - czynsz 2.990 zł netto/m-c

- lokal biurowy o powierzchni 37 mkw usytuowany na II piętrze budynku - czynsz 250 zł netto/m-c .

Wejście do lokali z klatki schodowej wspólnej dla całego budynku. Sanitariaty wspólne dla każdej kondygnacji. Dobry standard wykończenia.

Budynek handlowo - usługowy "Baltona" jest atrakcyjnie zlokalizowany przy ulicy Bohaterów Monte Cassino w Biłgoraju przy jednej z głównych ulic miasta w sąsiedztwie popularnego targowiska. W budynku znajdują się między innymi: sklepy, szkoła muzyczna, biuro kredytowe. Bezpośrednie otoczenie budynku stanowią urzędy, punkty handlowe i usługowe, Hala Targowa, dworzec PKS. Miejsce charakteryzuje się bardzo dużym natężeniem ruchu pieszego i samochodowego. Obok budynku są bezpłatne miejsca parkingowe.

Treś niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Galeria zdję obiektu

Kontakt: Mirosław Muda tel 605 096 144